Oyunoynasana -->

İntihar Timi

28 Ağustos 2016 Pazar 16:41

İntihar Timi

İntihar Timi

 12 Ağustos 2016 tarihinde gösterime giren ve çekimleri sırasında oldukça merak uyandıran İntihar Timi, David Ayer yönetmenliğinde ülkemizde de gösterime girdi.
Aksiyon ve macera sevenler için fantastik bir tarzda çekilen bu film, DC Comics’in çizgi romanı olan Suicide Squad ‘dan uyarlanmıştır. Son zamanlarda çizgi romanların uyarlanmış versiyonlarının artış gösterdiği Hollywood’un iddialı yapımlarından olan ve yılın filmi olacağı konuşulan film, ülkemizde beklenen ilgiyi göremedi.
Eleştirmenlerden tarafından da acımasız bir yorum yağmuruna tutulan film, yine de 580 milyon dolar hasılat elde etti.
Oyuncu Kadrosu
2014 yılında senaryosu tamamlanan filmin uzun bir süre oyuncu seçimi yapıldı. Bu süreç sonrasında Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis ve Jai Courtney gibi isimler kadrodaki yerini aldı.
Özellikle Margot Robbie’nin oyunculuğu eleştirmenlerden tam not alırken, diğer oyuncular da başarılı performansları ile göz doldurdular. Oyuncu seçiminin uzun sürdüğü ve iyi düşünüp planlanarak, acele edilmeden çekilen bu film, beklentilerin bir hayli yükselmesine neden oldu ve Amerika’da 1 Ağustos 2016 tarihinde gösterime girdi.
Ülkemizde hala gösterimde olan filmin oyuncuları oldukça ünlü bir kadrodan oluşuyor.
Filmin Konusu
Hapisteki en kötü ve güçlü adamları bir araya toplayan devlet, gizemli bir suç örgütünü yenmeleri için onları bir göreve gönderir. Bu görev için en ölümcül silahlarla donatılırlar ve tescil edilmiş suçlarıyla birlikte bilinmez bir savaşın içine girerler.
En ufak bir hatalarında öldürülecek olan bu tim, eğer görevi başarırlarsa, hapis cezaları indirilecektir. Ancak bu tahmin ettikleri kadar kolay olmayacaktır. Çünkü oldukça tehlikeli bir düşmanla karşı karşıya geleceklerdir.
İzleme İmkanları
Film hala bir çok sinema salonunda olmasına rağmen İntihar Timi izle yazdığınızda bir çok film izleme sitesinden yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.
Bir çok seyircinin film izleme sitelerinden tercih ettiği filmin daha etkileyici bir şekilde izlenmesi için sinema salonlarında seyredilmesini tavsiye etmekle birlikte, gösterime girer girmez internete düştüğünü de söylemeden geçemeyeceğiz.
Imdb puanı 6.8 olan filmin, eleştirmenler tarafından olumsuz nitelendirilmesinin sebebi, filmin çekilmeden önceki süreçteki beklentilerinin bir hayli yüksek olması oldu.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x