Oyunoynasana -->

İnstagramda Dikkat Çeken Paylaşımlar

15 Kasım 2016 Salı 20:28

İnstagram üzerinde daha fazla kullanıcıya ulaşmak için ilk yapılacak işlem paylaşımınızın insanların dikkatini çkmesi gerekliliğidir. Dikkat çeken paylaşım her zaman bir farkındalık yaratarak çok fazla kullanıcıya ulaşır.

İnstagramda Dikkat Çeken Paylaşımlar

İnstagram üzerinde daha fazla kullanıcıya ulaşmak için ilk yapılacak işlem paylaşımınızın insanların dikkatini çkmesi gerekliliğidir. Dikkat çeken paylaşım her zaman bir farkındalık yaratarak çok fazla kullanıcıya ulaşır. Kullanıcılara hitap eden paylaşımlar instagram takipçi sayısını da arttıran etmenlerden biridir.

Her ne konuda olursa olsun dikkat çekmek kaliteli bir iştir. Yani bir paylaşımın dikkat çekmesi insanları eğlenmesini, üzülmesini, mutlu olmasını ya da bunun gibi duyguları sağlayan, kısacası insani ortak değerleri birleştiren bir nitelikte olması gerekmektedir.

 Ortak değerler üzerinde birleşen kişiler paylaşımın yayılmasını sağlayarak daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayacaktır.

Hastag Kullanımı Nedir?

Hastag kullanımı yani etiketleme instagramda paylaşılan içeriğinin konusu hakkında kısa bilgi veren kelimler dizinidir. İstgarmda hbir paylaşımda en fazla otuz hastag kullanma hakkı bulunmaktadır.

Hastag kullanımı sayesinde paylaşılan içeriğin  bu konuları takip eden kişilerin ana sayfalarında görünemsi ve daha fazla kişiye ulaşması anlamına gelmektedir. Beğeni sayısı fazlalığı genelikle hastag kullanımı ve instagram beğeni hilesi programı ile sağlanmaktadır. beğeni hilesini sağlayan programlar  kalıcı beğenileri kullanıcılara sunmaktadır.

Hastag Kullanımı Ve Takipçi Hilesi

Bilinen bir yanlış vardır ki çok fazla kişiye ulaşarak daha fazla takipçi sayısına ulaşılacağının sanılmasıdır. Dikkat çeken paylaşım kullanıcıya kısa sürede takipçi kazandırır ancak bunun devamlılığı gelmez ise o takipçi kullanıcıyı takip etmeyi kısa sürede bırakacaktır.

Hastag kullanımı uzun vadede takipçi sayısını arttırmaz . Uzun vade de kullanıcı sayısı artması için bazı programlar bulunmaktadır. bu prgramlar instagram takipçi hilesi olarak bilinmekte ve kullanılmaktadır.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x