Oyunoynasana -->

İnstagram Takipçi

10 Haziran 2016 Cuma 02:02

İnstagram Takipçi

İnstagram Takipçi

200 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan ve kullanıcıları çoğunlukla 18 – 29 yaş arasında olan instagramın kullanıcıları ayda ortalama 257 dakika instagram kullanmaktadırlar. Bu oranın fazlalığı ise gözler önündedir. Bu oran o kadar da küçümsenemeyecek hatta fazla olan bir rakamdır. İnstagramın çok fazla kullanıcısının olması ve instagramın bu kadar süre kullanılmasının en büyük sebebi bir görsel paylaşım sitesi olmasıdır. Bir görsel paylaşım sitesi olduğundan dolayı kullanıcılar tarafından da fazlasıyla rağbet görmektedir.

İnstagram takipçi sayısını artırmak için tercih edebileceğiniz yolların başında; doğal yollar ile takipçi sayısını artırmak gelmektedir. Doğal yollar ile takipçi sayınızı artırmak için izleyebileceğiniz yollar şu şekildedir;

-          Özgün fotoğraflar instagramın olmazsa olmazıdır. Özgün olmayan fotoğraflar sizin takipçi sayınızı artırmayacağı gibi var olan takipçilerinizi de kaybetmenize sebep olacaktır.

-          Hastag kullanmak çok önemlidir. Hastag kullanarak hem takipçi sayınızı, hem de beğeni sayınızı artırma imkânınız bulunmaktadır.

-          Ayrıca fotoğraflarınızda yer bildirmeniz de gayet önemlidir. Fotoğraflarınızda yer bildirmeniz sizin hep takipçi sayınızı hem de beğeni sayınızı artıracaktır.

-          İnstagram hesabınızı ayrıca facebook ve twitter üzerinden paylaşmalısınız. İnstagram hesabınızı facebook ve twitter üzerinden paylaşmanız da facebook ve twitter üzerinden sizi takip eden kişiler de instagram üzerinden de takip edeceklerdir.

-          Ayrıca instagramda farklı fotoğraflar paylaşmak da önemlidir. Gittiğiniz etkinliklerin fotoğraflarını paylaşmak, bilgi verici, duygu verici fotoğraflar paylaşmak önemlidir.

-          İnstagram için doğru saatlerde fotoğraf yüklemek de önem arz etmektedir. Türkiye de bilhassa 06.00 ile 10.00 arasında akşam ise 20.00 ile 22.00 arasında kullanılmaktadır. Bu saatler arasında fotoğraf paylaşımında bulunursanız hem beğeni sayınız artacaktır hem de takipçi sayınız artacaktır.

Doğal yöntemler kullanılarak yapılan takipçi artırma durumu fazlasıyla takipçi sayısını artırmayacaktır. Hızlı ve çok bir takipçi artışı görülmeyecektir. Ancak takipçi sayınızda yüksek artışlar değil de daha minik olan daha ağır şekilde ilerleyecek ve artacak takipçi sayısını kabul ediyorsanız; doğal yollar ile takipçi sayınızı artırmayı tercih edebilirsiniz. Ancak takipçi sayısı artırma konusunda daha yüksek hedefleriniz bulunuyorsa; yüksek sayıda takipçi edinmek istiyorsanız tercih edeceğiniz takipçi artırma yöntemi ise; ücretli ya da ücretsiz olarak takipçi hilesi yapabilirsiniz.

 Takipçi hilesi yapabileceğinizi yöntemlerden ücretsiz takipçi hilesi için öncelikle sağlam bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Çünkü ücretsiz takipçi hilesi yaparken yanlış kullanımlar gerçekleşmekte ve gerçek takipçiler yerine robot takipçiler edinilmektedir. Robot takipçiler ise gerçek takipçilerin varlığına zarar vermektedir. Bu nedenle daha öncede keşfettiğiniz ücretsiz takipçi hilesi programını kullanmış olan kullanıcıların yorumlarını okuyarak program hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer ki program hakkında olumlu bilgiler edindiyseniz kullanabilirsiniz. Ancak program hakkında edindiğiniz bilgiler olumsuz bilgiler ise bu programı kullanmamalı; başka bir program arayışına gitmelisin.

Takipçi hilesi yapabileceğiniz yöntemlerden bir tanesi de ücretli takipçi hilesini kullanmaktır. Ücretli takipçi hilesi kullanmak için de öncelikle sıkı bir araştırma yapmalısınız. Çünkü sıkı bir araştırma yapmadığınız halde robot takipçilere para yatırmış olabilirsiniz. Bu nedenle güvenilir programları tercih etmelisiniz. Takipçi hilesi yapacağınız zaman dikkat etmeniz gereken bir diğer durum ise; profilinizin herkese açık olmasının gerekliliğidir. Profiliniz açık olduğu müddetçe rahat bir şekilde takipçi hilenizi yapabilirsiniz. Takipçi hilesi için ücretli takipçi hilesi programlarından; crovu.com sitesini tercih edebilirsiniz. Crovu.com sitesi üzerinden istediğiniz sayıda takipçi edinebilirsiniz. Kaç tane takipçi istiyorsanız o paketi sipariş etmeniz gerekmektedir. Paket siparişinizin ücretini ise internet sitesi üzerinden güvenli olarak yatırabilirsiniz. İnstagram takipçi artırma için tıklayınız.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x