Oyunoynasana -->

Instagram Nedir?

14 Ekim 2016 Cuma 11:21

Dünyanın vazgeçilmez sosyal platformunu sizde keşfedin, imkanlarından faydalanın ve para kazanın.

Instagram Nedir?

Instagram ilk olarak IOS için geliştirilmiş olan beraberinde sunduğu filtreleme, yüksek çözünürlükte fotoğraf çekme özellikleri ile hızlı bir şekilde popüler olan bir sosyal ağ seçeneğidir. Instagram takipçi arttırmak bütün instagram kullanıcılarının yapmış olduğu bir eylemdir. Instagram kullanıcılarının dilerler ise diğer sosyal medya hesapları ile birlikte Instagram girişleri de desteklenmektedir. Instagram nedir, sorusunu genel olarak sosyal medyadan hoşlanan kimseler sorar. Aldıkları cevaplar doğrultusunda ise aktif bir ınstagram kullanıcısı olurlar.

Filtrelenmiş fotoğrafların ve instagram üzerinden çekilmiş fotoğrafların aynı zamanda diğer sosyal ağlar üzerinden paylaşılabilmesi de söz konusudur.Instagram takipçilerle dolu bir mecradır. Fotoğraf çekmekten hoşlanan ve aynı zamanda diğer sosyal ağ gruplarını aktif olarak kullanan kimseler sebebi ile instagram kullanımı her geçen gün artmaktadır. Instagram nedir, diye soran her bireye ilk olarak merak ettiğiniz hayatların gün bulmuş hali olarak yanıt verilebilir. Çünkü instagram üzerinden fotoğraf paylaşmanın bir sınırı yoktur.

Instagram size istediğiniz kimseleri takip etme yani istediğiniz kimselerin fotoğraflarını görme hakkını sunar. Aynı zamanda siz de profilinize bir kilit ekleyerek yalnızca istediğiniz yani sizi takip etmesinde bir sakınca görmediğiniz kimseleri kabul edebilirsiniz. Instagram nedir, der iken aslında instagramın birden fazla özelliğini bir anda öğrenebilirsiniz. Instagram; üzerinden paylaşılan fotoğrafların beğenilme ve yorumlanma özellikleri vardır. Dilerseniz fotoğrafları beğenebilir yani; like’layabilir; dilerseniz de fotoğrafların altına çeşitli yorumlar yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra instagram dm yani direkt mesaj gönderme hakkını da sunar. Bu seçenek konuşmak, iletişim kurmak ve özel konuları görüşebilmek üzerinde tasarlanmıştır. Her birey bir diğerine direkt mesaj atma konusunda serbest değildir. Yalnızca takip ettiğiniz ve izin verdiğiniz kimseler size dm yani direkt mesaj gönderebilir, aksi halde gelen mesajlar diğer kısmına düşer. Yalnızca tercihiniz halinde o mesajlara izin vermeniz söz konusu olur. Instagram takipçi satın alma programları da piyasada oldukça yaygındır.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x