Oyunoynasana -->

Horlayarak Uykusuz Geceler Geçirmeyin! Snorefiks Horlama Önleyici Kayış İle Horlamanıza Son Verin!

23 Ekim 2016 Pazar 10:26

Uyku bozukluklarının en önünde anılan horlama rahatsızlığı bazı kişilerde çok aşırı derecede kişiyi rahatsız ederek birçok hastalığa sebebiyet vermektedir.

Horlayarak Uykusuz Geceler Geçirmeyin! Snorefiks Horlama Önleyici Kayış İle Horlamanıza Son Verin!
Uyku bozukluklarının en önünde anılan horlama rahatsızlığı bazı kişilerde çok aşırı derecede kişiyi rahatsız ederek birçok hastalığa sebebiyet vermektedir. Geceleri horlama çeken kişilerin normal insanlara nazaran eşleri ile de iyi geçinemedikleri bilinmektedir.

Hem psikolojik hem de bedensel rahatsızlıklara sebep olan horlama için birçok kişi tarafından kullanılan Snorefiks horlama önleyici kayış horlamayı kullanıldığı ilk günden itibaren durdurarak horlayan kişilerde rahatlama sağlamaktadır.

Horlamanın Sebepleri Ve Horlamanın Vücuda Verdiği Zararlar Nelerdir?

Horlamak vücuda sanıldığından çok daha fazla zarar vermektedir. Horlama sorunu olan kişilerde uyku bozukluğu sebebiyle oluşan psikolojik ve bedensel rahatsızlıklar daha farklı tedavilere ihtiyaç duymaktadır.

Horlamanın sebepleri; aşırı kilo, burun kemiği bozuklukları, alerjik rinit, uyku apnesi, boyun kemiği eğrilikleri, geniz eti rahatsızlığı, sinüzit rahatsızlığı, alt çenenin üst çeneden daha küçük olması gibi sebepler sayılabilir.

Horlamadan dolayı vücutta oluşan rahatsızlıklar ve vücuda verdiği zararlar ise, sabah baş ağrısı ile uyanma, gece nefes durma rahatsızlığı (uyku apnesi), uykuda terleme, gündüz uyuklamaları, konsantrasyon bozukluğu, trafik kazaları, cinsel güçsüzlük, yüksek tansiyon sayılabilir. Snorefiks kullanımı ile bu rahatsızlıklar tamamen ortadan kalkar.

Dizi Oyuncusu Cemal Döker Horlamasını Ve Uyku Apnesini Nasıl Tedavi Etti?

Dizi ve sinema oyunculuğu yapan Cemal Döker, çok uzun bir süreden beri doktor teşhisi ile uyku apnesi ve horlama hastası olduğunu öğrendiğini dile getirdi. Cemal Döker ile yapılan röportajda doktorun kendisine oksijen maskesi verdiğini fakat oksijen maskesini bir gece bile kullanamadığını dile getiren Cemal Döker sonradan internet üzerinden altarnatif tıp tedavilerine baktığını ve Snorefiks horlama önleyici kayış ile tanıştığını dile getirdi.

Snorefiks yorumlar gerçekten okunduktan sonra insanı etkiliyor diyen Cemal Döker, yorumları okuduktan sonra Snorefiks horlama önleyici kayış kullanmaya karar verdiğini ve hemen sipariş vererek aldığını söylüyor.

Snorefiks horlama önleyici kayışı kullanmaya başladığım ilk günden itibaren horlamasının durduğunu ve uyku apnesi krizi geçirmediğini dile getiren Cemal Döker “horlaması olan herkese tavsiye ediyorum, mutlaka horlayan herkes tarafından kullanılmalı” diyerek memnuniyetini dile getiriyor.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x