Oyunoynasana -->

Hızlı ve Öfkeli 8 İzle

12 Kasım 2016 Cumartesi 19:19

Beyaz perdenin en çok sevilen serisine sahip hızlı ve öfkeli filmi yeni senaryosu ile karşımıza çıkıyor. Senaryoya dahil pek fazla bilgi verilmese de tahmin etmek pek de zor gözükmüyor açıkçası.

Hızlı ve Öfkeli 8 İzle

Beyaz perdenin en çok sevilen serisine sahip hızlı ve öfkeli filmi yeni senaryosu ile karşımıza çıkıyor. Senaryoya dahil pek fazla bilgi verilmese de tahmin etmek pek de zor gözükmüyor açıkçası. Çünkü yayınlanan iki dakikalık fragmanı ile bizlere az çok fikir vermektedir.  Spor araba tutkunlarının ve yarış severlerin bir numaralı filmi olan bu filmi sitemizden Hızlı ve Öfkeli 8 full izle yazarak kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.  Yayınlanan fragmanı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Hızlı ve Öfkeli 8 filminin senaryosunda da pek fazla bir değişiklik yok gibi gözükmekte. Tabi ki en önemli eksikliklerden biri olan Paul Walker’ın yerinin nasıl dolacağı da izleyiciler tarafından en çok sorulan sorulardan birisidir.

Filmin yönetmen koltuğun da ise bir değişiklik yok daha önce serinin yönetmen koltuğunda bulunan F. Gray Gray bu bölümünde yönetmen koltuğunda yerini almaktadır. Senaryo hakkında kesin bir bilgi olmamasına rağmen tüm seyirciler tarafından emin olunan tek bir şey var. Oda bu bölümün de nefes kesen aksiyon dolu sahnelerin bol bol bulunması. Filmi izlemek için Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe dublaj izle yazarak sitemizden izleyebilirsiniz. Filmin bir numaralı adresi olan fullhdizleyin.net adresinde merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli 8 filminin fragmanı şimdiden yerini almıştır. Fragmanın yanı sıra filmden bazı karelerinden resimler de bulunmaktadır. Heyecanla beklenen bu film 2017 yılında vizyona girecektir.

Bir film sitesinde aradığınızı bulmak istiyorsanız Fullhdsizleyin.net sitesini ziyaret etmelisiniz. Geniş film arşivine sahip olan sitede her şey detaylı şekilde verilmiştir. Filmlerin akıcı konuları, insanların yaptıkları yorumları ve filmden önce sunulan fragman hepsi tek sitede.  Hızlı ve Öfkeli 8 izle farkını da bu sitede yaşamalısınız. Diğer sitelerden farkı bütün filmlerin çalışması ve arşivin çok geniş olmasıdır. Birçok film nitelikli olarak sitede bulunuyor. İzleme avantajı ise sadece bir kaynaktan değil birçok kaytan elde edilip farklı seçenekler ile de izleyebilirsiniz. Bozuk film bulunmuyor hepsi sağlam ve kalitelidir. Buda sitenin ne kadar iyi olduğunu göstermektedir.  Sizde bu kaliteden yoksun kalmadan bu siteden film izleyebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x