Oyunoynasana -->

Hızlı Kilo Aldırıcı

03 Ağustos 2016 Çarşamba 18:14

Hızlı Kilo Aldırıcı

Hızlı Kilo Aldırıcı

              Acil zayıflamak istiyorum diyenlerin sayısı ne kadar fazla ise acil kilo almak istiyorum diyenlerin sayısı oldukça fazladır. Hızlı kilo almak için tabi ki karbonhidrat ağırlıklı besinler tüketmesi gerekir buda pek sağlıklı değildir. Hem sağlıklı hem de hızlı kilo almak istiyorsanız şu beslenme önerilerini dikkate almalısınız. Öncelikle öğün sayınızı artırmalı en az 4 öğüne çıkarmalısınız. Sadece karbonhidratlar beslenmemelisiniz. Hızlı kilo aldırıcı besinler adı altında yazılan ürünleri kullanabilirsiniz.

 

            Karbonhidratlarla birlikte yanında sağlıklı yağlardan tüketmelisiniz. Sağlıklı yağlar ise natürel sızma zeytinyağı ve organik tereyağıdır. Protein olarak da genellikle kırmızı et, balık, yumurta, peynir ve kaşar peyniri tüketmelisiniz. Genellikle uzmanlarından önerdiği gibi vücut geliştirme egzersizleri yapmanız gerekir. Eğer sigara içiyorsanız hemen bırakın. Sigara içmek ek kalori harcatır ve her nefeste bir milyon hücrenin ölür. Yatmadan önce karbonhidratlı değil proteinler gıdalar tercih edin örneğin badem, fındık, fıstık ve benzerleri tüketmelisiniz. Ayrıca kilo almak için alkol, sigara, çay, kahve ve koladan uzak durmalısınız.

 

            Tabi kilo aldırıcı gıdalarla birlikte kilo aldıran bitkilerde kullanmalısınız. Mesela hızlı kilo almak için çemen otu kullanabilirsiniz. Çemen otu kilo alma konusunda çok iyi bir yardımcıdır. Karahindiba bitkisinin kullanabilirsiniz. Karahindibanın temel özelliği, tonik görevi görmesidir. İştah açıcıdır. Kantaron bitkisi kilo yapan bitkilerden biridir. Hızlı bir şekilde sağlıklı kilo aldırır. Bu tarz hızlı kilo aldırıcı bitkileri denmektedir kaçınmayın. Bu bitkileri doğal satan marketlerde veya aktarlarda bulabilirsiniz. Her yemekten sonra içebileceğiniz delik poşetler halinde alıp gönül rahatlığıyla içebilirsiniz.

 

            Yine de aklınızda soru işaretleri varsa aile hekiminin başvurmadan kullanmaya başlamayınız. Bu besinlerin haricinde ilaç tedavisi vb. tedavilere başvurmayı düşünürseniz öncelikle kullanmak istediğiniz ilacı iyice araştırın sonrasında doktorunuza o ilaç hakkında bilgi alın. Doktorunuzun izni olmadan doktorunuz onaylamadan ilacı Çevrenizde duyduklarınızla ve kendinize araştırma yapıp elde ettiğiniz bilgiler doğrultusunda kesinlikle kullanmayınız.

 

            Kullandığınız ilacın mide kanserine veya daha farklı sağlık sorunlarına yol açma riski çok fazladır. İlacın ortaya çıkardığı bu tarz yan etkiler vücudunuzda kalıcı hasarlar ortaya çıkarır. Eğer ilaç tedavisi kullanma konusunda kararlıysanız megamax kilo aldırıcı besin desteğini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

metin -->

Yorum Gönder

@name x