Oyunoynasana -->

Hgs yükleme işlemleri

10 Mayıs 2016 Salı 19:34

Hgs yükleme işlemleri

Hgs yükleme işlemleri

 Hgs nedir? Hgs hızlı geçiş sistemidir. Bu sistem köprü, otoyol ile kavşaklarda geçmişte yaşanan trafik sıkışıklıklarının önüne geçebilmek amacıyla kurulmuştur. Hgs bir çipli etiket sistemi ile sağlanmaktadır. Bu etiket araçların camlarına yapıştırılmaktadır. Camlara yapıştırılmış olan çipli etiket uzaktan okunarak ücret bu çip vasıtasıyla sürücüden tahsil edilir. Araçların bu sistem ile durmasına gerek kalmamıştır.

winatom

HGS YÜKLEMELERİ NASIL YAPILIR? HGS KARTI NEREDEN ALINIR – HGS YÜKLEME İŞLEMLERİ

Hgs kartı alabilmek için kimlik ve ruhsat gerekmektedir. Anlaşmalı bankalardan ve pttlerden, gsm, petrol istasyonlarından hgs kartı alınabilir ve yine hgs kartı alınabilen noktalardanhgs bakiye yüklemesi yapılabilir.

Hgs (Hızlı Geçiş Sistemi) 2012 yılından bu yana köprü, otoyol gibi ücretli geçişin yapıldığı yerlerde kullanılmaktadır. Hgs kartı çift taraflıdır, bir tarafı yapışkanlıdır ve aracın ön camına yapıştırılır. Hgsde gişeye yerleştirilen kamera ile hgs geçiş kartı okunmaktadır. Bu sayede geçiş esnasında güvenlikte sağlanılmış olur. Çünkü herhangi bir suç durumunda hgs kartı vasıtasıyla sürücü bilgileri emniyet güçlerine iletilebilir. Hgsnin en önemli kullanış amaçlarından bir tanesi trafik yığılmalarını engellemektir. Hgs yükleme, hgs bakiye ile ilgili daha detaylı bilgiler için http://hgsyukle.com/ u seçebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x