Oyunoynasana -->

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ SİSTEMİ

12 Mayıs 2016 Perşembe 20:39

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ SİSTEMİ

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ SİSTEMİ

Teknolojinin mükemmel ve güvenli icadıdır. Piyasadaki diğer kartlara göre daha uygun olan ön ödemeli karta Otopay denir. Euro bazından hesaplanarak satılmaktadır. Son bir kaç aydır uygun fiyatlı olması nedeni ile çok fazla talep görüyor. Diğer kartlardan bir farkı da, sınırlı fiyatta olmamasıdır. Dilediğiniz miktarda ve çok beklemeden, kısa sürede satın alırsınız. Hiç bir özel bilgi vermenizede gerek yok. İnternette çok zaman geçirenler, alışveriş yapmayı sevenler, kredi kartı kullanmak istemeyenler için harika bir sanal para kartıdır. Teknolojinin getirdiği yeniliklerin en kullanışlı, güvenilir ve akıllı hizmeti diyebiliriz. Ön ödemeli kart sistemi ailesine yeni giren ve girdiği andan itibaren yoğun bir taleple ses getiren bir sanal kart oldu. Kredi kartı yada banka havale işlemleri ile alışveriş yaptığınız günler bitti. Artık sanal kartınızla, çok beklemeden, dolandırılmadan ve istediğiniz her saatte alışveriş yapabileceksiniz.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde ön ödemeli olarak insanlara sunulan Otopay Kart 19 haneli bir numaradan ve 4 haneli güvenlik kodundan oluşur. Bu hali ile kredi kartlarından ayrılarak, daha güvenli bir alışveriş imkanı sunar. Tüm dünyada siteleri üzerinde kullanılabilir. Gecenin bir yarısı yada sabahın çok erken bir saatinde ödeme yapmanız gerekirse, bu sanal kart imdadınıza yetişiyor. Sanal ortamda bahis oynayabilir, oyun satın alabilir, e-ticaret işlemleri ve bir sürü hizmetten faydalanabilirsiniz. Bilgilerinizin üçüncü şahsın eline geçmesinin imkânı yoktur. Zaten sistemde kayıtlı özel bilgileriniz de olmadığı için, kimsenin bir şey yapma imkânı yok. Uygun fiyata alınabildiği için, hızlı, kolay ve tek kullanımlık olduğu için, en çok tercih edilen karttır. İlk zamanlarda akılda soru işaretleri bırakmış olsada, kullanım yayıldıkça ve güvenliği görüldükçe, rahatlıkla kullanılmaya başladı.

Artık ülkemizde de büyük bir talep görüyor. Online alışverişte devrim yaratacak olan Otopay sistemi geniş bir kullanım alanına sahiptir. Satın alma işlemi sadece birkaç dakika sürer. Kimliğiniz deşifre olmadan kolayca kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık olduğu için, bakiyenizin miktarını bilerek, harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz. Artık sizinde bir akıllı, dijital para cüzdanınız var. İnternette son sürat oyun oynamaya ve alışveriş yapmaya devam. Tavsiye ettiğimiz http://www.otopaykartal.gen.tr/ üzerinden hızlı ve güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x