Oyunoynasana -->

Geciktirici Hap Fiyatları

16 Nisan 2016 Cumartesi 11:15

Geciktirici Hap Fiyatları

Geciktirici Hap Fiyatları

 

Geciktirici Hap Fiyatları

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, cinsel yaşantılarda olan olumsuzlukların önüne geçebilmek açısından üretilmiş olan bir çok marka geciktirici hap bulunmaktadır.Ülkemizde bitkisel olan geciktirici haplar incelediği zaman ilk akla gelen ürün olan Novagra 30'lu kapsül olmakta. En çok satış hacmini yakalaması ve ulaşılabilirliğinin kolay olması Novagra 30'lu kapsülü diğer geciktiricilere göre ön plana çıkartıyor.Geciktirici hap fiyatları hammaddenin yurtdışından geldiğinden dolayı, doların hareketine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

2016 yılı itibariyle geciktirici hap fiyatları 69-129 TL aralığında değişkenlik göstermektedir. Bitkisel geciktirici hap fiyatları, kimyasal içerikli geciktiricilere göre daha uyguna satılmaktadır. Örneğin Novagra geciktirici hap fiyatı 69 TL, kimyasal içerikli Sinegra 100 MG geciktirici hap fiyatı ise 129 TL olarak eczanelerde satışa sunulmaktadır.

Geciktirici ilaç fiyatları ürünlerin Türkiye distribütörleri tarafından belirlenmekte olup, belirtilen rakamın altında satılması bayilik kuralları gereğince mümkün değildir. Standart satış fiyatının altında satılan bütün geciktirici ürünler sahte olup, sağlığınızı ciddi anlamda tehdit edeceğinden dolayı kullanılması uzman doktorlar tarafından kesinlikle tavsiye edilmemektedir.

Geciktirici Hap Kullanımı

Bir çok erkek arkadaşının kullanıp memnun kaldığı geciktirici ürünü kendisi kullandığı zaman memnun kalmayabiliyor. Bu memnuniyetsizliğin sebebi etken maddenin metabolizmaya olan değişkenlik gösteren etkisi olabileceği gibi esas sebep yanlış geciktirici hap kullanımı olduğunu çoğu kişi bilmemektedir.

Geciktirici hap kullanımı kullanılacak olan ürüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. En doğru geciktirici hap kullanımı için içerisinde bulunan prospektüsün detaylı olarak okunması gerekmektedir.

En çok tercih edilen Novagra kullanımından bahsedecek olursak, ilişkiden ortalama 1-2 saat nce en az 2 bardak su ile tüketilmesi yeterli olmaktadır. Burada dikkat edeceğimiz konu, ilişkiden hemen önce değil en az 1-2 saat önce tüketmemiz olacaktır.

Geciktirici Hap Nereden Alınır ?

Geciktirici hap nereden alınır diye düşünmenize gerek yok. Artık eczanelerde dolaşıp, içeride bayan çalışanın olmadığı eczane aramanıza gerek yok. http://48saatgeciktiricihap.com/sayfa.php?id=4 adresinden 7 gün 24 saat geciktirici hap siparişi verebilirsiniz. Telefon ile daha detaylı bilgi alıp sipariş vermek isterseniz de 0546 4400900 numaralı cinsel sağlık danışma ve sipariş hattını çekinmeden arayabilirsiniz.

Siparişlerinizi ev veya iş yeri adresinize verebileceğiniz gibi, dilerseniz de size en yakın Aras veya MNG kargo şubelerine de verebileceğinizi unutmayın. Geciktirici hap siparişleriniz kargo ve KDV dahil olarak gönderilmekte olup, ödemesini ürünü teslim alırken kargo görevlisine nakit veya kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x