Oyunoynasana -->

Gaziantep Ankara Biletini Güvenle Satın Al!

08 Eylül 2016 Perşembe 17:43

Eğer sizler de Gaziantep için bir gezi listesi hazırlamak istiyorsanız kesinlikle gezinize ilk olarak Belkıs bölgesinden başlayabilirsiniz.

Gaziantep Ankara Biletini Güvenle Satın Al!

Gaziantep şehrinde gezebileceğiniz yerler nelerdir?
Eğer sizler de Gaziantep için bir gezi listesi hazırlamak istiyorsanız kesinlikle gezinize ilk olarak Belkıs bölgesinden başlayabilirsiniz. Burası ise antik kazılar sırasında meydana gelmiş olan yerlerden birisidir. Özellikle bu bölgede yapılan kazılarda çıkan mozaikler sadece bölgeden değil turistler tarafından da en çok ziyaret edilen yerler içinde yer almaktadır. Bunun için de bu bölgenin tam anlamı ile ZEUGMA kenti olduğunu da söyleyebiliriz. Yine şehirde oldukça ilgi çeken yerlerden birisi de Yesemek açık hava müzesi olarak bilinen yerdir. Bu müze içinde de bölgede yapılan kazılarda elde edilen ve açığa çıkartılan eserler ve antik eserler sergilenmektedir. Neredennereye.com/ucak-bileti/ sitesi üzerinden Gaziantep Ankara uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Ankara şehrinde gezebileceğiniz yerler nelerdir?
Tarihi açıdan ve siyasi açıdan en önemli konuma sahip olan şehirlerimizden birisi de başkentimiz olan Ankara şehridir. Bununla birlikte bu şehirde diğer yerlere oranla oldukça fazla bir kale sayısı ile karşılaşabilirsiniz. Ankara şehrinde aynı zamanda oldukça fazla türbe bulunduğunu da sizlere belirtmek isteriz. Bu türbelerin içinde ise kesinlikle ziyaret etmeniz gereken Karacabey türbesi, Karyağdı türbesi ve Kesikbaş türbesi yer almaktadır. Bununla birlikte yine şehir içinde bulunan Katolik kilisesi de Anglikan kilisesi de bölgenin en çok ziyaret edilen ve en önemli tarihi eserlerinden birisidir. Aynı zamanda Sinagog kilisesi de turistler tarafından en çok ziyaret edilen Musevi kiliselerinden birisidir. Thy, Onur Air, SunExpress, AnadoluJet, Pegasus, Atlas Jet gibi uçak firmaları arasından dilediğiniz firmanın seferini seçerek sizlerde Gaziantep Ankara güzergahında en ucuz fiyatlarla yolculuk yapabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x