Oyunoynasana -->

Facebook Hızlı Video İndirme

04 Kasım 2016 Cuma 20:15

Facebook video indir son zamanlarda herkesin aradığı bir terim olmuş diyebiliriz. Ben de uzun zamandır bunu gerçekleştirmek için yollar arardım.

Facebook Hızlı Video İndirme

Facebook video indirme

 

Facebook video indir son zamanlarda herkesin aradığı bir terim olmuş diyebiliriz. Ben de uzun zamandır bunu gerçekleştirmek için yollar arardım. Kimi zaman hiçbir video paylaşım sitesinde görmediğim videoyu, kimi zaman takip ettiğim bir sitenin yaptığı canlı yayını sonradan izlemek için indirmek istedim. İstedim istemesine ama uzun bir süre bunu karşılayacak ne bir uygulama ne de doğru düzgün bir site bulmadım.

 

Facebook video indirme deneyimlerim

 

Facebook videoları indirdiğini iddia eden uygulamaları indirdim. Sonuç genelde hüsran oldu. Youtube tarzı sitelerin videolarını indirebiliyor o programlar. Tabiri caizse iş Facebook’a gelince bir bakıma yalan söylüyorlar. Aynı şekilde bunun gibi video indirme siteleri de maalesef sadece hit almak için Facebook video indir özelliğinin bulunduğunu iddia etmekteler. Onlarla da sonuç hüsran oldu. Ya reklamlara tıklayıp alakasız sitelere yönlendirildim ya da videoyu indirmeyi bir türlü başaramadım. Bu konuda tecrübeli birinin beni yönlendirmesine gerçekten ihtiyacım vardı. Video indirme sitelerini bile zor bulurken bu konu hakkında yorum bile bulamadım. Bu zamana kadar kendi tecrübelerimi size aktarmış olmak için bu yazıyı kaleme aldım. Siz benim geçtiğim yolları geçmeden artık kolaylıkla halledebileceksiniz zira bu işin kolay bir yolunu buldum ve sizinle paylaşıyorum.

 

Videoyu internetsiz izleme keyfi

 

Sosyal medya ve genel olarak internet alemi gerçekten koca bir mecra. İçerisinde bir sürü belge ve bilgi mevcut. Facebook zaten günümüzün en vazgeçilmez sitesi ve telefonumuzun biricik uygulaması. Mesela ben kitap almayı bıraktım. Neredeyse tüm kitapların Pdf’sini bulabiliyorum. Aynı şekilde film sitelerine girmeyi de bıraktım. O kadar güzel gruplar var ki. Film izleme sitelerinde reklamdan ve parçalanmış bölümlerden geçilmiyor. Bu nedenle Facebook video indir benim için bulunmaz bir nimet. Artık istediğim zaman tek tıkla video linkini kopyalayıp yine tek tıkla birazdan vereceğim siteye yapıştırıyorum işte bu kadar. İstediğim kalitede indirebiliyorum başka yapmam gereken hiçbir işlem yok. Sadece inmesini beklemek var. Ayrıca farklı kaydet seçeneği ile cihazımın istediğim bölümüne indiriyorum. Telefondan bilgisayara, bilgisayardan telefona indirdiğim videoyu atabiliyorum. İndirdiğim için İnternete gerek duymuyorum. İstediğim yerde kulaklığımı takıp izliyorum. Sadece bu da değil. Hoşlandığım videoları arşiv yaparım. Kimi zaman eskiyi hatırlamak kimi zaman gülmek için biriktirip dvd’ye veya belleğe atıyorum. O bellekten de başka yerde gidince açıp faydalanabiliyorum. İsteyen arkadaşlarıma link atamadan belleği veya dvd’yi vererek interneti olmasa bile izlemesini sağlıyorum. Bu bir siteden çok daha fazlası benim için adeta bir hizmet.

 

Facebook video HD indirme

 

Bize bu hizmeti sunduğu için www.videoindirici.com sitesine ne kadar teşekkür etsek az. Videoyu indirirken kalitesini seçebiliyorsunuz. Hatta HD olarak bile indirebilirsiniz. Bu sayede indirdiğiniz videoların kalitesini düşürmeden her zaman izleme olanağını elde etmiş oluyorsunuz. Bu site sayesinde indirmek için başka hiçbir şeye gerek kalmayacaktır. Ne paralı programlar ne üyelik gerektiren siteler bunların hiçbirine ihtiyacınız kalmadı. Vaktinizi ve zamanınızı harcamadan kolaylıkla indirmenin keyfini çıkartın.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x