Oyunoynasana -->

Esenler halı yıkama fabrikası

11 Nisan 2016 Pazartesi 12:17

Esenler halı yıkama fabrikası

Esenler halı yıkama fabrikası

Fabrikamız halı yıkama konusunda verdiği hizmet sayesinde tercih edilen isimler arasından yer almaktadır. Halı yıkamak bizim işimiz olduğundan sizlere de bu durumda yalnızca zamanın keyfini çıkartmak kalıyor. Gelişmiş sistemimiz sayesinde gayet hijyenik veya temiz bir şekilde yıkama yapılarak etkili ve istenilen sonuçlar alınır. Fabrikamız da bulunan halı yıkama makineleri ile istediğiniz tür de halılar itinalı bir şekilde yıkanarak sizlere teslim edilir. Esenler halı yıkama fabrikamız kapasitesi sayesinde daha hızlı sonuçlar almanız konusunda sizler yardımcı olur. Halılarınız fabrikamıza kendi araçlarımız ile adresinizden alındıktan sonra getirilir ve türleri incelenerek ayrılırlar. Halılara doğru şekilde müdahale edilmemesi durumunda istenmeyen sonuçlar alınacağı için firmamız bu konuda son derece titizlik ile işlemleri yapmaktadır. Halılarda renk geçişi olması durumunda buna göre farklı müdahaleler de yapılmaktadır. İşlemler konusunda deneyimli olan ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Esenler halı yıkama işinde firmamız sizlere uygun fiyatlardan kaliteli hizmet almanız için yardımcı olmaktadır. Yaptığımız işte müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Buna göre halılarınız otomatik makinelerde el ile işlem yapılmadan tamamen profesyonel bir şekilde yıkanarak temizlenir. Yıkama işlemi için kullandığımız özel antibakteriyal şampuanlar sayesinde halınızda bulunan bakterilerde yok edilerek daha hijyenik olması sağlanır. Evinizde devamlı olarak kullandığınız halılarınız bir süre sonra barındırdıkları kir, toz ve bakteriler nedeni ile sağlıksız ortamlar oluşmasına neden olur. Elde yıkama yapmanız durumunda istediğiniz gibi verimli sonuç almanız oldukça zordur. Temiz gibi görünen halılarınızın iç kısımlarında bulunan toz ve kalıntılar zaman içinde daha sağlıksız olmasına neden olacağından bu konuda sizlere en verimli sonucu alacağınız şekilde halı yıkama yapıyoruz. Yıkama işlemlerimiz bu amaç ile üretilmiş olan makineler de yapıldığından sorunsuz temizlik sağlıyoruz.

Esenler halı yıkama firmamız da her tür halı için ayrı şekilde yıkama işlemi yapılır. Halılar türlerine göre ayrıldıktan sonra işlemler yapılarak bu sayede birbirine karışmaları veya renk geçmesi gibi durumların önlenmesi sağlanır. Yıkama işlemi sırasında kirli su tekrar tekrar kullanılmadan gider borularından dışarı atılır. Temiz su ile tekrarlanan yıkama ve durulama işlemi sayesinde daha başarılı sonuçlar elde edilir. Kullandığımız leke çıkarıcılar ile halılarınız da oluşan farklı lekelere yapılan müdahaleler sonucunda olumlu şekilde lekeler çıkartılır. Halılarınızı firmamız ile http://www.abhaliyikama.com/esenler-hali-yikama adresinden görüşme yaparak da yıkatmak için almamızı sağlayabilirsiniz veya telefon ile arayarak da bizlere her an kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x