Oyunoynasana -->

EGE TRANSFER

21 Mart 2016 Pazartesi 17:32

EGE TRANSFER

EGE TRANSFER

Bodrum Havaalanı Transfer

 

Bütün bir yıl boyunca dört gözle beklediğiniz tatil zamanınız geldi. Bi an evvel tatilinizi nerede yapacağınız ve kalacağınız otelle ilgili gerekli ayarlamalarınızı yaptınız. Artık günümüzde hem uygun fiyatı bakımından hem de  zamandan tasarruf edebileceğiniz en önemli ulaşım yolu olan havayolu bir cok kişi gibi muhtemelen sizin de ilk tercihiniz olacaktır.  Üstelik erken rezervasyonlarda otobüs biletinden daha ucuza gelebilen uçakla seyahat yaparken en çok merak edilen durum; şehir merkezinden uzakta olan havalimanından kalacağınız yere Nasıl gidebileceğinizdir.

 

Bunun çözümü toplu taşıma , taksi ya da özel havalimanı servisleridir. Birçok merkeze giden bu servisler kalabalık bir taksi hizmeti görmektedir. Mesela tatil için Bodrum'u tercih ettiyseniz, Bodrum havalimanı transfer hizmeti ile kalacağınız yere rahat ve uygun bir fiyatla gidebilirsiniz demektir. Bir çok ilçeye bodrum transfer hizmeti veren firmamız  güvenli bir şekilde havalimanı transferi sağlamaktadır. Ayrıca dönüş için de Bodrum havalimanı transfer hizmeti alarak, aynı şekilde havalimanına ulaşabilirsiniz. Konforlu ve lüks otobüslerle hizmet veren bu uygulama, business Class seyahat edenler için de özel hizmet sunmaktadır. Saatlerce taksi beklemenize gerek kalmadan kısa sürede havalimanına ulaşmanızı sağlayan servisimiz uygun fiyatlı olması nedeniyle de sık tercih edilir. Özel araç kiralamak isteyenler için de seçenekler bulunan havalimanları, toplu taşıma ve taksilere kıyasla hem uygun ücretli hem de daha konforlu ulaşımı mümkün kılmaktadır.

 

Havalimanı-Otel arası ulaşım hizmeti sağlayan firmamız izmir transfer ve dalaman havalimanı transfer adı altında da faliyetlerini sürdürmekte olup sizlere hizmet vermektedir.  zaten kısıtlı bir tatil planınız var ve iki büklüm yolculuk ederek tatilinize yorgun bir şekilde başlamak istemiyorsanız siz de konforlu ve güvenilir bir ulaşımı tercih edin. Ailece keyifli ve dinç bir tatil geçirerek yolda zaman harcamak istemiyorsanız ilk tercihiniz Ege Transfer olmalıdır.


 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x