Oyunoynasana -->

DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINIZIN KOMPOZİSYON USTASI ANIL ATEŞ

03 Ağustos 2016 Çarşamba 18:42

Sanatın pek çok dalı gibi fotoğrafçılıkla çok büyük bir yetenek istemekte ve bu konuda bazı teknik bilgiler istemektedir.

DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINIZIN KOMPOZİSYON USTASI ANIL ATEŞ

Sanatın pek çok dalı gibi fotoğrafçılıkla çok büyük bir yetenek istemekte ve bu konuda bazı teknik bilgiler istemektedir. Günümüzde her ne kadar fotoğraf makinelerinin maharetiyle çok büyük ürünler ortaya konulsa da yine de fotoğrafçının yeteneğini göz ardı etmemek gerekir. Çünkü fotoğraf makinesi sadece gördüğü manzarayı süzgeçten geçirerek Işık yardımıyla kâğıt üzerine aktarmaktadır. Ancak doğru manzaraya doğru ışık ayarını vererek fotoğrafını çektiği kişilerin doğru pozunu yakalamak, uygun kompozisyon belirleyebilmek tamamen fotoğrafçının becerisine kalmıştır. Bu konuda kendini geliştirmiş olan ve 8 senedir ayarlayıcısı olarak fotoğrafçılıkta deneyim kazanmış olan profesyonel fotoğrafçı Anıl Ateş son derece özgün kompozisyonlar ortaya koymaktadır.

İşini büyük bir sevgi ile yapan usta fotoğrafçı bugüne kadar çekmiş olduğu fotoğraflar da özellikle manzara ve kompozisyonu birleştirme konusunda çok başarılı fotoğraflar sergilemiştir. Fotoğrafçılığın en önemli yanı doğru anda doğru pazı yakalayabilmek ve fotoğraf çekimi yaptığı mekânda ışığı doğru kullanabilmektir. O konuda çok teknik çalışan doğa fotoğrafçısı Anıl Ateş hangi mekânda olursa olsun Işık ayını son derece muhteşem bir biçimde ayarlayarak yakaladığı pozları sonsuza kadar korunacak birer anaya dönüştürmektedir.

Hayatınızın en değerli ve en özel anları olan düğünlerini ya da iş anlarınız için fotoğraf çekimi için başvurmanız gereken ilk adres düğün fotoğrafçısı Anıl Ateş olmalıdır. Çünkü o özel anların fotoğraflanması konusunda gerçekten profesyonel bir çizgi çizmektedir.Fotoğrafçılığı sadece bir iş olarak görmeyen sanatçı fotoğraf çekimi konusunda işini ilk kişi olarak yapmaktadır.Fotoğraf çekmenin bir takım teknik bilgilere sahip olmak gerektiği elbette ki bir gerçektir. Bu konuda da teknik bilgi donanımı olan Usta fotoğrafçı çekimlerini profesyonel bir biçimde gerçekleştirmektedir. Özellikle de doğada çektikleri fotoğrafları gerçek birer sanat değeri taşıyan fotoğraf olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x