Oyunoynasana -->

Çalgı Çengi 2 Filmi Vizyonda

28 Ağustos 2016 Pazar 16:42

Çalgı Çengi 2 Filmi Vizyonda

Çalgı Çengi 2 Filmi Vizyonda

 Komedi eserlerinin kahramanları olan, Murat Cemcir ve Ahmet Kural yeni filmleriyle beyaz perdeye tekrar dönüyorlar. Önümüzdeki Ocak ayında vizyona girmesi beklenen Çalgı Çengi 2 yine çok güldürecek. Kendi tabirleriyle eseri açıklayacak olursak; çok eğlenecuk çok temasıyla karşımıza geliyor. İlk eserinde her ne kadar kısıtlı bütçe olsa da, halen televizyonlarda yayımlanıyor ve halen de birçok kişi tarafından izleniyor. Dediğimiz gibi kısıtlı bütçe ve neredeyse iki kişi arasında geçen eser bu kadar çok izleniyorsa, gelecek filmin ne kadar güzel olacağını ve seyredenleri ne kadar çok güldüreceği tartışılmaz diye düşünüyoruz. Bu konuda yanılmayacağımız zaten yayımlanmış olan fragmandan anlıyoruz. Bu ikilin başrolde olduğu filmlerin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenen isim yine değişmedi. Bu eserin yazarı da yöneteni de Selçuk Aydemir, bu üçlü mükemmel işler başarıyorlar.
Düğün Dernek yapımlarıyla milyonlarca izleyici kitlesine erişen başrollerimiz, bu eserle de izleyicileri kırıp geçireceği şimdiden belli oluyor. Resmi ismi açıklanan Çalgı Çengi 2 izle yapımının heyecanla vizyona girmesi bekleniyor. İlk eserin yayımlanmasından tam 5 yıl geçti ve artık özlem sona eriyor beklenen film çok yakında geliyor. Türkiye’ye kendilerini her ne kadar sinema eserleriyle tanıtsalar da, dizileriyle de çok büyük eserler ortaya çıkardılar. Birlikte hazırlamış oldukları, İşler Güçler dizileriyle tüm Türkiye’yi güldürmeyi başardılar, her bölüm eksiksiz güldürmeden bölümü sonlandırmadılar. İkinci dizileri olan Kardeş Payı teması her ne kadar farklı olsa da, bu dizi de insanları güldürmek için ortaya çıkarılmış bir eser olarak karşımıza gelmişti. İkili yine güldürmekten vazgeçmedi ve 2017 yılına damga vurmak için yeni sinema eserleriyle geliyor.
Bu eserde karşımıza gelen diğer oyuncuları, İşler Güçler dizisinden tanıdığımız birçok oyuncu yer alıyor. Dizi kadrolarına ek olarak iki kişinin de eserde yer alması dikkat çekiyor, bunlar; Bora Akkaş ve Cahit Gök. Bu ikisinin de ne kadar başarılı eserlere imza attıklarını bilmeyeniniz yoktur diye düşünüyoruz. Filmin konusundan biraz bahsedecek olursak; Gürkan ve Salih mafya için çalışmaya başlamışlardır ama bu mafyadan kurtulmanın arayışına girmişlerdir. Ayrılma sebepleriyse, Salih’in sevgilisiyle evlenmesi için bu kirli işlerden elini eteğini çekmesi gerekmektedir. Sizce Salih ve Gürkan mafyadan kurtulabilecek mi? İşte bu kurtulmaları için başlarından geçen eğlenceli dakikaları konu alan yapımla sinemaya taşınıyor. Tüm bu anlatılanlardan çıkarılacak özete gelecek olursak; film gerçekten çok komik dakikaların geçeğini kesin olarak söyleyebiliriz. 13 Ocak vizyona girecek bu eseri, sıkılmadan izleyeceğinizi ve her dakikasında güleceğinizi düşünüyoruz. Son olarak geçtiğimiz günlerde resmi ismi açıklanan yapımın Çalgı Çengi İkimiz izle adı verileceği kesinleşti. Yine iki kişinin başından geçen olayların anlatılacağı, yine çok güldüreceği ve yine yıllarca izlenecek bir eserle karşımıza geleceği kesinleşti. Bu yapımız izlerken soluksuz ve eğlenceli dakikalar geçirmeniz dileğiyle diyoruz ve yazımıza son veriyoruz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x