Oyunoynasana -->

Büyük Beden Modası Miramor’da Hayat Buluyor

20 Ağustos 2016 Cumartesi 14:07

Büyük beden kıyafetler giyen hanımlarımız genellikle kıyafet bulamamaktan yakınırlar. Farklı alternatifler deneyen hanımlar genelde soluğu terzide alırlar.

Büyük Beden Modası Miramor'da Hayat Buluyor

Büyük beden kıyafetler giyen hanımlarımız genellikle kıyafet bulamamaktan yakınırlar. Farklı alternatifler deneyen hanımlar genelde soluğu terzide alırlar. Oysa terziler hem pahalıya mal olur hem de istediğiniz ölçüde çıkmaz elbiseleriniz. Hele de belli bir tarza sahip hanımlar için terziler de gereken farklılığı yakalamakta zorluk çekiyorlar. Usta terzilerin elinden çıkmayan kıyafetler sizi şık göstermekten ziyade daha da kötü görünmenize sebep olur. İncelediğimiz kombinler arasında sizler için Miramor’dan seçtiğimiz ve uygun gördüğümüz birkaçını sıralayalım.
 
 Büyük Beden Hanımların Tercih Etmeleri Gerekenler

 

Büyük beden kıyafetler kullanan hanımların öncelikle aşırı bol kıyafetlerden kaçınmaları gerekiyor. Bol kıyafetler sizleri daha da kilolu gösterecektir. Çok sıkan hatlarınızı boğumlaştıran kıyafetleri de tercih etmemelisiniz. Bunlar da kıyafetin üzerinizde bir beden küçük havası yaratacaktır. İncelediğimiz kıyafetler içerisinde sizler için sunabileceklerimize bir bakalım. Pantolon seçimlerinizde İspanyol paça pantolonları tercih edebilirsiniz. Kalça kısımları dar dizden aşağısı bol inen pantolonlar sizi son derece şık gösterecektir. Aynı zamanda olduğunuzdan daha zayıf ve fit gösterecektir.

 

Bu pantolonların altına boyu kısa hanımlarımız apartman topuk yüksek ayakkabılar tercih ederse boylarını daha da uzun gösterecektir. Bu pantolonları şık bluzlarla kombinlerseniz hem geceleri hem de gündüzleri çok rahat kullanabilirsiniz. Rahatına düşkün hanımlar beli lastikli pantolonları da rahatlıkla tercih edebilirler. Bu pantolonlar yaz mevsiminde daha rahat kullanılabilmektedir. Beli sıkmayan yumuşak lastikli pantolonların da diğer pantolonlardan şıklık açısından hiçbir farkı yok.

 

Tulumlarda Şıklık Yarışı

 

Büyük beden de en çok tercih edilenlerden biri de tulumlar. Doğruyu söylemek gerekirse büyük beden hanımlarda tulumlar zayıf hanımlarda durduğundan daha çık ve dolgun bir görünüm sağlıyor. Aynı zamanda mükemmel bir rahatlığı olan bu şık tulumlar yaz aylarında sıklıkla tercih ediliyor. Son yıllarda tulum modasının hızla gelişmesi ile firmalar bu güzel ve şık hanımlarımız için birbirinden güzel kumaşlardan son derece şık tulumlar üretmiştir. Renk uyumları, kullanılan kumaşların kalitesi ve özel dikimlerle üretilen bu güzel tulumlar hanımları daha kadınsı gösteriyor.

 

Tulumun kullanımın rahat olması ve sizi terletmemesi için yapıldığı kumaşa son derece dikkat etmelisiniz. Yaz aylarını sıcak bölgelerde geçiren hanımlar için kumaşın kalitesi son derece önemli. Bu şekilde bir yerde geçiriyorsanız tatilinizi daha ince ve dökümlü kumaşları tercih edebilirsiniz. Siyah renk tulumlar daha çok abiye tarzında ve gece kullanımları için son derece uygun. Günlük kullanımlarda daha çiçekli ve cıvıl cıvıl kumaşları tercih edebilirsiniz. Sizi olduğunuzdan daha genç ve şık gösterecek bu şahane tulumları mutlaka deneyebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x