Oyunoynasana -->

Burun Estetiği Fiyatları Nedir?

28 Temmuz 2016 Perşembe 15:29

Burun yapısı doğuştan veya sonradan oluşan nedenlerden dolayı istenmeyen bir görünüme sahip olabilir.

Burun Estetiği Fiyatları Nedir?

Burun yapısı doğuştan veya sonradan oluşan nedenlerden dolayı istenmeyen bir görünüme sahip olabilir. Bu durum kişinin sosyal hayatını da etkilediğinden bu duruma son vermek isteyenler gerekli operasyon seçeneği ile istedikleri gibi bir görünümde olan burun yapısına sahip olabilirler. Burun estetiği bu alanda kendinde değişiklik yaptırmak isteyenler için etkili olmaktadır. Yapılacak olan operasyonlarda açık veya kapalı yöntemler kullanılarak bu şekilde farklı sonuçlar alınabilir.

Yönteme göre dikişler farklı noktalardan atılacağı için iyileşme döneminin ardından görünmeyecek şekilde dikişler yapılır. Burun büyütme, küçültme, kemer aldırma, kaldırma gibi pek çok farklı şekilde yapılacak olan burun ameliyatı seçenekleri ile yapı değiştirmek mümkündür. Operasyon seçimine göre 1-2 saat içerisinde yapılan operasyonlar sonrasında hasta aksi bir durum olmadıkça aynı gün içinde taburcu edilir. Genel anestezi kullanılarak yapılan ameliyatlar sırasında ve sonrasında hasta ağrı hissetmez. Bu alanda uzman olan doktorlar tarafından gerekli bütün kontroller yapıldıktan sonra aksi bir durum söz konusu olmadıkça herkes için ameliyat yapılabilir. Sorun olması halinde farklı şekillerde çözümler bulunması için işlem yapılabilir.

Nefes alma sorunlarında da aynı şekilde operasyon yapılarak daha rahat nefes alınması sağlanabilir. Açık veya kapalı olarak yapılacak olan burun estetiği fiyatları da değişim gösterebilir. Bu durumda kişilerin taleplerine göre farklı fiyatlar üzerinden işlem yapılabilir. Alanında uzman olan cerrahlar tarafından bütün testlerin sonuçları incelenerek bu şekilde hastaya yapılacak olan müdahale konusunda kesin bir karara varılır. Burunda oluşan sorunlar özellikle yüzde en dikkat çekici nokta olduğundan kişiyi olumsuz olarak etkiler. Bu nedenle bundan rahatsızlık duyanlar istediklerinde operasyon seçeneklerinden uygun olanları tercih ederek istedikleri gibi bir yapıya sahip olmak için ameliyat olabilirler.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x