Oyunoynasana -->

Bilenler Ürünleri İbadetlerimizde Yardımcı

12 Mayıs 2016 Perşembe 11:19

Bilenler Ürünleri İbadetlerimizde Yardımcı

Bilenler Ürünleri İbadetlerimizde Yardımcı

1961 yılından beri dini malzemeler, hac ihtiyaçları ve dinsel kitaplar gibi çeşitleriyle dinimizi yaşamaya ve öğrenmeye yardım eden Bilenler Bursa merkezli bir firma. E- ticaretin sağladığı gelişmelerin dışında kalmayarak hizmete sunduğu bilenler.com ile ülkenin her yerindeki Müslümanlara kolayca ulaşabiliyor. Kutlu Doğum hediyeleri, Hac Umre malzemeleri, Mevlut hediyelikleri, isim baskılı Yasin Kuran, tesettür giyim, cami malzemeleri, Kuranı Kerim, hediyelik tablo ve biblolar, CD; CVD ve DVD çeşitleri, gümüş çeşitleri, çocuklar için dini ürünler, çeyiz ürünleri, Kuran okuyan kalem, haşema tesettür mayo,  dini kitaplar, mes çeşitleri, sesli seccade, dini elektronik eşya, özel tesbih ve yüzükler, firmalara logolu ürünler  Bilenler’de kolayca bulunabilir.

Sesli Seccadenin Yeri Ayrıdır

Bütün bu ürün çeşitleri arasında sesli seccadenin ayrı  yeri var. Çünkü dinimizin en büyük ibadetlerinden olan namaz kılmak böylece tam vaktinde, hata yapılmadan, yanlış dualar okunmadan gerçekleşiyor. Üstelik çocuklara namaz kılmayı öğreten akıllı seccade ile evlatlarımız dinimizi daha iyi öğreniyorlar. Dindar bir nesil böylece yetişiyor.

Sesli seccade temel olarak iki parçadan üretilmiş. Canlı kilim motifleriyle ve birinci sınıf dokuma ipliği kullanılarak dokunmuş, yaklaşık bir buçuk metre uzunluğundaki seccade sağ üst kısmına monte edilmiş bir cihaz ile tamamlanmaktadır. Size elektronik olarak hem namaz saatlerini hatırlatan, hem ezan okuyan bu cihaz aynı zamanda duaları da kayıt altına almıştır. Siz ondan sonra tekrarlayarak ibadetinizi hatasız olarak yapabileceksiniz.

Uzun Süre Kullanmak İçin

Bu özel ürün size kendi kutusunda teslim ediliyor. Gittiğiniz her yere götürebilir, namazlarınızı zamanında kılabilirsiniz. Ayrıca namaz kılarken yönünüzü bulmanızı sağlayacak pusula size firma hediyesi olarak gönderiliyor. “Bilenler” güvencesi ile kapınıza kadar gelip size teslim edilen sesli seccadenizi aynı gün kargo ve taksit imkanı ile alabilirsiniz. İstenirse yurt dışı gönderimi bile yapılabilirsiniz. Size siparişinizle ilgili olarak kullanma kılavuzu da gönderiliyor. Böylece ürün daha kolay ve daha uzun ömürlü olarak kullanılıyor. Örneğin seccadenizi makinede yıkamamanız gerektiği kılavuzda açıklanıyor. Çok yararlı olan bu ürün size http://www.bilenler.com.tr/sesli-seccade-modelleri-ve-fiyatlari biçimindeki internet adresi üzerinden ulaşabilir.

 

 

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x