Oyunoynasana -->

BANKO MAÇLAR VE IDDAA TAHMINLERINE ULAŞMANIN EN KOLAY YOLU: TAHMINKRALI.COM

26 Ağustos 2016 Cuma 10:10

BANKO MAÇLAR VE IDDAA TAHMINLERINE ULAŞMANIN EN KOLAY YOLU: TAHMINKRALI.COM

BANKO MAÇLAR VE IDDAA TAHMINLERINE ULAŞMANIN EN KOLAY YOLU: TAHMINKRALI.COM

 

Tahminkrali.com henüz yeni kurulmasına rağman iddaa tahminleri için getirdiği yeni anlayış ile bahisseverlerin ve banko maçlar arayan kitlenin gözdesi haline gelmeyi başardı.

Bugün sorarsanız herkes banko maçlar konusunda uzman… Facebook taki dolandırıcıları mı istersiniz? Parayla tahmin satan legal ve illegal siteleri mi istersiniz? Gazetelerde çarşaf çarşaf “uzman” olarak pazarlananları mı istersiniz? Her yer uzman kaynıyor, ama nedense hiçbirinin eski tahminlerine ve başarı oranlarına ulaşamıyorsunuz. Farkında mısınız? Peki kimin gerçekten uzman kimin sahtekar olduğunu nereden anlayacağız?

İşte burada devreye TahminKrali.com giriyor. Bütün editörlerinin gelmiş geçmiş bütün tahminlerine, bu tahminlerin lig lig, oran oran, tahmin tipi tahmin tipi ayrı ayrı bütün istatistiklerin ulaşabileceğiniz, beğendiğiniz tahmincilerin takibe alıp yeni tahminlerinden haberdar olabileceğiniz tek sosyal tahmin paylaşım sitesi TahminKrali.com dur. Yani alemin en dürüst delikanlı sitesidir.

Artık kaliteli bir kupon yapmak için iddaa bülteni ile, maçların istatistikleri ile, sakatlarla, cezalılarla, teknik direktörlerin oyun felsefeleri ile, oyuncuların fiziksel ve mental durumlarıyla, takımların maddi problemleriyle tek tek uğraşmanız gerekmiyor.

TahminKrali.com sadece iddaa tahminleri ve banko tahminler arayanlara değil aynı zaman da iddaa oynamadan sadece tahmin yaparak ödül kazanmak isteyenlere de hizmet veriyor. Siteden ödül kazanabilmek için ücretsiz üye olmanı ve tahminlerinizi iddaa bülteni sayfasından girmeye başlamanız yeterli. Editör olabilmek için gereken şartlar sitenin kurallar sayfasında mevcut. Belli bir ligde belirlenen başarı kriterlerini sağlayan herkes kendisine ücretsiz bir gelir kapısı yaratma şansına sahip.

Tahminkrali.com un iddaa tahminlerine getirdiği bu yeni anlayış ve yazılımı sayesinde yeni tahminlere atadığı olasılık yüzdelerinin ne kadar başarılı olduğunu anlamak için sitenin her geçen gün yükselen ziyaretçi grafiğine bakmak yeterli olacaktır. Şimdiden iddaaseverlerin gözdesi olmayı başaran site sürekli olarak kendini geliştirmeyi ve siteye yeni özellikler eklemeyi planlıyor. Çok yakında hizmete açılacak yorumlu tahmin ve basketbol tahminleri sitenin popularitesini arttıracağa benziyor.

Hemen tıklayarak en iyi tahminlere ve tahmincilere ücretisiz ulaşabilirsiniz. Bol şans ve başarılar!


Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x