Oyunoynasana -->

Bakın Babalar Gününde Babama Ne Aldım?

23 Mayıs 2016 Pazartesi 14:53

Bakın Babalar Gününde Babama Ne Aldım?

Bakın Babalar Gününde  Babama Ne Aldım?

 Bakın Babalar Gününde  Babama Ne Aldım?

Canım babam! Hayatın bana sunduğu en değerli armağanlardan biri. Her düştüğümde, her ağladığımızda yardımıma koşan koca yürekli adamdır babam.  Üzerimde emeğini asla unutmadan ellerinden öperim her zaman. Çocuklar için babaların yeri bambaşkadır çünkü.

Annelerimiz kıskanmasın ama bebekken çoğumuzun söylediği ilk kelime değil midir "Baba"? O bize her zaman kol kanat germez mi? Okulda başarılı bir not alınca ilk onun yanına koşmaz mıyız, o gülümsesin diye? O bizim çocukluk kahramanımız değil midir? Çocukken herkesten daha güçlü olduğuna inandığımız babamız biz büyüyünce de hep öyle hatırlanır. Onlar bizi yetiştirmek için ne fedakarlıklar yaparlar.

Anneler günü geldi geçti. Canım annemizi her yıl hatırlatacak özel bir gün varken, biri de sevgili babalarımızın bir günü olması gerektiğini akıl etmiş neyse ki. İlk olarak Amerika'da ortaya çıkmış bu özel Babalar Günü. Hem kalabalık bir aileyi geçindirmek zorunda olan, hem de bütün gününü çalışarak geçirmekte olan babasına üzülen ve onu çok seven William Smart, annesinin ölümüyle daha da zor duruma giren babasını her daim hatırlamak adına, bu özel günün kutlanması gerektiğine inanmış ve bu mutlu günü tüm fedakar babalara armağan etmiş.

O günden bu güne Babalar Günü, Haziran aynının üçüncü Pazar gününde kutlanıyor. Bu günde, yılın en az bir gününü değerli babalarımıza ayırmamız gerektiğini yeniden hatırlıyoruz.

Ben de babama unutulmaz bir Babalar Günü hediyesi almaya karar verip, internette dolaşırken www.hediyesepeti.com dresini ziyaret ettim. İçerisinde bulunan yüzlerce ürün arasından seçim yapmak zor olsa da , en sonunda babamla aramızdaki bağı temsil eden harika bir hediyeye ulaştım.

Beni özenle yetiştiren sevgili babama üzerinde isminin yazdığı muhteşem bir "Kişiye Özel Minyatür Bahçe"  aldım. Her baktığında aramızdaki sevgiyi ve güçlü bağı hatırlatacak bu eşsiz hediyeyi baş köşesine koymasından çok mutlu olacağım.

Belki siz daha farklı ve size özgü bir hediye seçmek isteyebilirsiniz. Bunun için "Hediye Sepeti" sayfasına bir göz atmanızı  kesinlikle tavsiye ederim.

metin -->

Yorum Gönder

@name x