Oyunoynasana -->

Avensis - Bravo – Bipper Araçlar nasıldır?

02 Mayıs 2016 Pazartesi 01:58

Avensis - Bravo – Bipper Araçlar nasıldır?

Avensis - Bravo – Bipper Araçlar nasıldır?

 Avensis - Bravo – Bipper Araçlar nasıldır?

Bugün sizleri son zamanların en çok sevilen araç modellerinin teknik özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Toyota markası son zamanlarda D segment olarak piyasalara sürdüğü araçların başında gelen Avensis modeli hakkında açıklamalarda bulunacağız. Özellikle 2012 yılında seri üretime başladığı bu modelin ikinci el piyasa değeri 50 Bin TL olarak dikkat çekiyor. Sıfır modellenin 1.6 Elegant modelinin teknik özellikleri ile başlayalım.

TOYOTA AVENSİS Teknik özellikleri

Aracın D segment olduğunu bilmenizde fayda var. 1598cc’lik hacim kapasitesi bulunan bu aracın  maksimum seviyede bulunan tork değeri 160 Nm kapasitesinde dikkat çekiyor. Beygir olarak 1.6 motora göre oldukça üst seviye 132 beygir bulunmaktadır bu araçta.

FIAT Bravo modelinin teknik özellikleri ile tanıtımlara devam edelim. FIAT markasının Albea modelleri ile birlikte piyasalara sürdüğü bu aracın teknik özellikleri Albea araçlarına yakın bir performans göstermesine neden oluyor. Özellikle bu aracın seri üretiminin 2014 yılında sona erdiğini belirtmek istiyorum. 2014 yılından sonra 0 model bir Bravo modeli bulamayacaksınız. Ancak sizler için 1.6 Mjet Bravo modelinin teknik özellikleri hakkında bilgiler verelim.

FIAT Bravo Teknik Özellikleri

15988cc motor hacmi bulunan Bravo modelinin bu motor kapasitesi Mjet olması sayesinde son derece başarılı bir yakıt tüketimi gerçekleştiriyor. Özellikle son zamanlarda Mjet araçlarında püskürtme yakıt sistemi kullanan FIAT’ı bu aracının maksimum seviyede ulaştığı güç kapasitesi 120 hp. Tork değeri ise bu aracın 300 Nm. FIAT markasının diğer araçları ile kıyasladığımız zaman bu aracın son derece seri bir araç olduğunu belirtelim.

PEUGEOT BİPPER Teknik Özellikleri

Aracın minivan , panelvan araç olduğunu belirtmek istiyorum. Motor hacmi olarak 1248cc olan bu aracın 75 beygir gücü bulunmaktadır. Tork değeri ise Panelvan araçlar içerisinde oldukça uygun olan bir araç ve 160 Nm değerinde.

metin -->

Yorum Gönder

@name x