Oyunoynasana -->

Apple iPhone 4S Özellikleri Nelerdir?

15 Mart 2016 Salı 19:24

Apple iPhone 4S Özellikleri Nelerdir?

Apple iPhone 4S Özellikleri Nelerdir?
Bir dünya devi olan Apple, yeni nesil akıllı cep telefonları içinde en beğenilenleri üretmeye devam ediyor. Apple 140 gr ağırlığında olup kalitesi ile adından sıklıkla söz ettiren iPhone 4S akıllı cep telefonu, standartları yüksek olan bir iletişim sunuyor.

Müzik dinleme 40 saat ve video oynatmayı ise 10 saate kadar çıkaran bu muhteşem cep telefonunda bunların yanı sıra yüksek işlemci ve çift çekirdek özellikleri ile internette rahat gezinme ve de oyun oynayabilme özelliğini sunuyor. İnternetten takılmadan rahat gezinirken ayrıca sayfalar arasında da mükemmel bir hızla geçiş yapılabilir. 2 yıl garantili olarak sahip olacağınız iPhone 4s fiyatı ile de sizleri mutlu edecektir.

Ön kısımda ve arka kısımda uygulanan özel kaplama sayesinde parmak izi tutmayan bu akıllı telefon, kusursuz HD video çekimleri ve oldukça kaliteli fotoğrafları çekmenize olanak veriyor. Ürün rengi olarak siyah ve beyaz olan seçeneklerden dilediğiniz rengi seçmeniz mümkün.

14 saate kadara konuşma süresi sunan akıllı cep telefonu internette 8 saatte kadar gezinme imkânı da veriyor.

iPhone 4S Fiyat Kıyaslamaları

Bu özellikleri ve daha fazlasını öğrenmek ve iPhone 4s fiyatı hakkında en uygun seçenekleri incelemek için http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/4s-16gb-p53409350 adresini ziyaret edebilirsiniz. Yüzlerce site içinde en uygun fiyatları öğrenerek dilediğiniz siteden alışverişinizi gerçekleştirme sunan site sizlere kıyaslama imkânı sunuyor.

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x