Oyunoynasana -->

ANTALYADA SÜNNETÇİ – Antalyasunnet.net

07 Eylül 2016 Çarşamba 17:17

ANTALYADA SÜNNETÇİ – Antalyasunnet.net

ANTALYADA SÜNNETÇİ – Antalyasunnet.net

    Antalya’da sünnetçi arıyorum diyorsanız antalyasunnet.net ‘i tercih edebilirsiniz. Antalya sünnet, hipospadias, narkozsuz sünnet gibi cerrahi işlemlerin hizmetini sağlayan Op. Dr. Muzaffer Zorlu, çocuğunuz için sağlıklı ve güvenli bir sünnet işlemi gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Antalya sünnet hizmeti veren Op. Dr. Muzaffer Zorlu, Çocuk Cerrahi Kliniği’nde yapılan sünnetlerde, ağrısız ve acısız olarak cerrahi işlemleri gerçekleştirmektedirler.

Sünnet esnasında anne ve baba da çocuğun yanında bulunabilir. Sünnet işleminde narkozsuz sünnetin tercihiyle önce local anestezik kremin sürülmesiyle, iğnenin ağrısız ve acısız yapılması sağlanmaktadır. Böylece çocuğunuz ağrısız ve sızısız bir işlem geçirecektir. Ayrıca anne ve baba da bu süreç içerisinde bilgilendirilerek nasıl bir yol izleneceği bilgisi verilmektedir.

Sünnet tedavileri için bir diğer hassas noktaysa hipospadiastır. Halk dilinde yarım sünnetli olma durumu olarak da nitelendirilen hipospadias, ameliyatının gerçekleştirilmesi gereken bir şeydir. Hipospadias ameliyatı yapılmadan sünnet önerilmemektedir.

Sünnetten sonra yapılması gereken bazı durumlar da bulunmaktadır. Dikkat edilmesi husus çocuğun bunu normal bir süreç gibi algılaması sağlanmalıdır. Sünnetten önce nasılsa öyle bir düzen içerisinde devam etmelisiniz. Aynı gün dahil istenilen bir zamanda banyo yapılabilir, denize gidilebilir, yüzüstü yatırılabilir ve top dahi oynayabilir. Sonrasında sandviç pansuman denilen işlemler gerçekleştirilmelidir. 7 gün boyunca bu pansuman yapılarak, sünnetten 15 gün sonra kontrole götürülmelidir. Ayrıca sünnet işleminden sonra da uzman doktorla iletişim araçları yoluyla iletişim kurarak kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Doktorla kurulan bağlantılar çocuğunuzun sağlığı için de faydalı olacaktır. 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x