Oyunoynasana -->

Antalya’da rent a car kolaylığı

01 Mayıs 2016 Pazar 16:50

Antalya’da rent a car kolaylığı

Antalya'da rent a car kolaylığı

Havaların ısınıp yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte cennet vatanımızın bütün tatil bölgeleri yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaya başladı. Ülkemizin  tüm bölgelerinde olduğu gibi Akdeniz’in incisi, güzel şehir Antalya’da da sıcak yaz günlerinde insanlar toplu taşıma araçlarını tercih etmek yerine daha konforlu daha rahat kişiye özel hizmetler sunan Antalya rent a car şirketlerinin sunduğu lüks ve uygun imkanları tercih ediyorlar ve bu sayede tatillerini daha rahat bir şekilde geçiriyorlar.

Ulaşım sıkıntısı olmadan kalabalık ve sıcak ortamlardan uzaklaşarak son model klimalı konforlu Antalya oto kiralama firmalarından istedikleri model ve konforda, her bütçeye uygun her klasmanda araç temini edebiliyorlar. Tercihlerine göre otogar veya hava alanına indikleri andan itibaren tatilleri bitene kadar istedikleri sürede araç kiralayabiliyorlar. İsterlerse vip servisinden yararlanabiliyorlar. Hem yerli hem yabancı turistlerimizin memnuniyetleri için gece gündüz demeden çalışan Antalya araba kiralama, sadece turistlere yönelik değil hem Antalya halkına hem de yerli yabancı firmalara araç temin edip halkımızın rahatı ve konforunu sağlamak için tüm gayretlerini ortaya koyuyorlar.

Peki araç kiralarken  nelere dikkat etmeliyiz

 • Öncelikle aracımızı yasal firmalardan kiralamalı, yasal izni olmayan firmaları tercih etmemeliyiz.

 • Kiralama yapacağınız şirketin yasal izinlerini kontrol etmeliyiz.

 • Eğer uzun süreli bir seyahat düşünüyorsak aracın güvenlik donanımlarını incelemeliyiz. Abs ve hava yastığı olmasına ve özelliklede klimanın çalışıp çalışmadığına dikkat etmeliyiz.

 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsak, firmadan çocuk koltuğu talep etmeliyiz.

 • Aracın mümkünse 3 yaşını geçmemiş olmasına önem vermeliyiz.

 • Araç kiralarken herhangi bir hasarı, arızasını, farların yanıp yanmadığını kontrol edip ilgili sözleşmeye not düşürmeliyiz. Mümkünse fotoğrafını çekmeliyiz.

 • Aracın kaskosunu sigortasının olup olmadığını kontrol etmeliyiz. Başınıza gelebilecek herhangi bir kaza durumunda hangi yol izlenmeli ne tür belgelerin getirilmesi gerektiği konusunda firmadan bilgi alınmalı, hangi numarayı arayacağınız, kiminle muhatap olacağını öğrenilmeli.

 • Ek Sürücü kullanacaksanız ek sürücüler için ücret olup olmadığını öğrenip Eğer varsa sözleşmeye eklemeniz gerekiyor.

 • Araçlar genelde son modellerden olup full rent a car kaskolu olmalıdır

 • Araç sigorta bedelleri Antalya rent a car tarafından ödenmektedir.

 • Araç teslimleri bulunulan şehir içlerinde ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ya da siz aracı gidip firmadan ala bilirsiniz. Farklı şehirlere ya da büroya uzak mesafede aracı teslim almak isterseniz Antalya oto kiralama firmaları tarafından ek tutar talep edilebilir.

Yaptığınız sözleşmeleri baştan sona kadar dikkatli bir şekilde inceleyip öylece imzalayın.

Antalya oto kiralama yapmadan önce mutlaka İnternet'ten ön araştırmalarda yapın büyük firmaların olduğu gibi bireysel firmalarında İnternet üzerinden büyük fırsatlar sunabiliyor. Kafanızdaki Soru işaretlerini gidermeli mutlu ve huzurlu bir şekilde başladığınız tatiliniz aynı huzur ve mutlulukla bitirmek için güvenilir Antalya oto kiralama firmalarını tercih etmelisiniz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x