Oyunoynasana -->

Ankara’da Kızlık Zarı Dikimi

24 Mart 2016 Perşembe 19:52

Ankara’da Kızlık Zarı Dikimi

Ankara'da Kızlık Zarı Dikimi

Bilindiği üzere kızlık zarı dikimi ameliyatı her şehrimizde gerçekleştirilen bir operasyon değildir. Araştırmalarımıza göre kızlık zarı diktirme ameliyatları, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya gibi büyük şehirlerde gerçekleştirilmektedir. Ankara’da kızlık zarı dikimi ise birkaç farklı özel muayenehanelerde yapılıyor.

Bir bayanın bekaretini kaybetme sebepleri de araştırıldığı zaman, sadece cinsel ilişki neticesinde kızlık zarının kaybedilmediğini de görebiliriz. Örneğin atletizm sporu ile uğraşan bir çok bayanın kızlık zarında erken yırtılma olduğu gözlemlenebiliyor. Ayrıca vajinal bölgeden gerçekleştirilen ameliyatlar, bisiklet sürmek, el ile mastürbasyon gibi sebepler ile de bayanlar kızlık zarlarını erken yaşlarda kaybedebiliyorlar. İlginç bir çalışma sonucunda ise, bayanların kendi vücutlarını tanıma evresinde (geç evre) de kızlık zarlarını kendilerinin yırttığı görülmüş.

Tıp biliminin gelişmesi, bilim adamlarının da çalışmaları neticesinde kızlık zarını kaybetmiş bayanlar için 2 farklı yöntem geliştirilmiştir. Bunların ilki hepimizin bildiği kızlık zarı dikimi ameliyatları iken, diğer ve az bilinen ama çok hızlı bir şekilde popüler olmaya aday olan yapay kızlık zarı.

Kızlık zarı diktirme, halk arasında bu güne kadar en çok tercih edilen bekaret kazanma yöntemleri arasındaydı fakat, son zamanlarda ameliyat gerektirmeden, daha uygun fiyatlara ve zahmetsiz olan yapay kızlık zarı, kızlık zarı dikimi operasyonlarını da bitirecek gibi görülüyor.

Ankara’da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Ankara’da kızlık zarı dikimi fiyatları yapılan operasyon çeşidine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları 1500 TL’den başlamakta olup, en ufak zorlamada yırtılması ve uzun süre dayanıklı olmamasından dolayı bu yöntem ülkemizde çok da tercih edilen bir yöntem değildir. Ankara’da uygulanan bir başka kızlık zarı dikimi çeşidi ise flep yöntemidir. Yani kalıcı kızlık zarı dikimi. Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ise 3000 TL’den başlamakta olup, 5000 TL’ye kadar artış gösterebilmektedir. Ayrıca girilen cinsel ilişkiler neticesinde veya doğum nedeni ile vajinal bölgede olan genişlemeyi gidermek için ise vajina daraltma ameliyatı da gerçekleştiriliyor ve ayrı bir fiyatlandırma uygulanıyor.

Kızlık zarı diktirme fiyatları yüksek olduğu için bayanlar genel de kızlık dikimi alternatifine yönleniyorlar. Bu mucizevi ürün hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için 0850 840 78 99 numaralı operatörleri 7 gün 24 saat boyunca arayabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x