Oyunoynasana -->

Alkolsüz parfüm kullanın sağlığınızdan olmayın

25 Mayıs 2016 Çarşamba 19:45

Alkolsüz parfüm kullanın sağlığınızdan olmayın

Alkolsüz parfüm kullanın sağlığınızdan olmayın

Alkolsüz parfümler yıllardır özellikle abdeste mani olmadığı bilindiği için pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Parfüm firmalarının, özellikle ünlü markaların alkolsüz parfüm satıyoruz demesine artık kimse inanmıyor. Piyasadaki hemen hemen her parfümün içeriğinde düşükte olsa alkol oranı bulunmaktadır. Alkol, ten üzerinde güneşle buluştuğu zaman pek çok hastalığa davetiye çıkarmaktadır aynı zamanda da. Aynı zamanda parfümler güçlü bir madde olduğundan deri üzerindeki hassasiyeti artırır, yaz aylarında cildinizin tahriş olmasına sebep olabilir.

İçeriğinde alkol bulunan parfümlerin bu kadar zararlı olmasına ve bu zararlarının pek çok yerde dile getirilmesine karşın bu kadar çok tercih ediliyor olması ise insanların esanslar hakkında ne kadar bilinçsiz olduklarını kanıtlıyor. Parfüm alırken elbette kutusunda içeriği yazıyor dahi olsa pek çoğumuz içeriği anlayamayacağımız için satan kişinin söylemine güvenmek durumda kalıyoruz. Lakin, aslında artık alkolsüz parfümler çok yoğun olarak tercih ediliyor ve satılıyor. Önemli olan ise bu parfümlere ulaşabilmektir. Eğer, özellikle abdeste mani olması açısından ve de alkollü ürünler tercihleriniz arasında değilseniz, sizler için harika bir alternatif bulunmaktadır; alkolsüz esanslar!

Alkolsüz esanslar, tamamen çiçek veya baharat özlerinden üretilmiş olup, uçuculuğunun kalıcı olabilmesi için alkol gibi zararlı maddeleri ihtiva etmeyen, bunun yerine tamamen doğal ürünler ve bitkisel özlerle tamamlanan parfüm çeşitleridir. Pek çok yerde, pek çok güvenilir markanın alkolsüz parfümleri bulunmaktadır. Fakat, bu konuda hassas olmayan ve alkolsüz parfüm diye alkollü ve kalitesiz parfümlerde satan firmalar bulunmaktadır. Alkolsüz parfümlerin hafif kokulardan oluşuyor olması ise pek çok kişinin birinci tercih sebebi olmasına neden oluyor. Hafif kokular ve alkolsüz parfümler özellikle yaz aylarında kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

İhvan.com.tr sitesinde alkolsüz parfüm ürünlerini esans kategorisi altında rahatlıkla bulabilir ve oldukça uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. ihvan, uzun yıllardır islami ürünler temin eden ve satışını gerçekleştiren, çok köklü ve bilindik bir markadır. İhvan ile esanslar hayatınızda kalıcı ve izi silinmeyecek bir kalite bırakacak!  http://www.ihvan.com.tr/hac-umre-malzemeleri/esans-ve-koku-cesitleri.html

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x