Oyunoynasana -->

Ala Tesettür Giyim ile En Gösterişli Ferace Modelleri

12 Mayıs 2016 Perşembe 11:14

Ala Tesettür Giyim ile En Gösterişli Ferace Modelleri

Ala Tesettür Giyim ile En Gösterişli Ferace Modelleri

Tesettür modasının yeni tasarımlı modelleri günden güne bayanların giyimlerini hareketlendiriyor. Ferace modelleri çok çeşitli seçeneklerde. Bol dökümlü ya da kemerli seçeneklerde renk ve desenler ise oldukça dikkat çekici.  Modeller özellikle çok renkli tonlarıyla kıyafetlere büyük bir tarz getiriyor. Spor, abiye ve günlük kullanımlar için ideal tercih.

Ferace Modelleri ve Uygun Ayakkabı Seçimi

Seçilen modele ve gidilecek ortama göre uygun ayakkabı seçilmeli. Ferace özellikle spor giyimde tercih ediliyorsa düz model ayakkabılar her zaman uygun. Davetler için seçilen modellerde ise ince topuklu bir ayakkabıyla güzel kombin sağlayabilirsiniz. Uygun aksesuar seçimiyle her zaman şık bir görünüm elde edersiniz.

Abiye Ferace Modelleri

Bu sezon oldukça desenli ve renkli abiye feraceler çok yaygın. Simler, taşlar ve yerinde kullanılan şifon ya da tüllerle harika bir görünüm yansıtacaksınız. Şal veya başörtü ile güzel bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Bel kısmı nakışlı olanların yanı sıra uç kısımlarında dantel motifleri bu sezonda bulacaksınız. İnce işlenmiş nakışlar ise özellikle boyun ve kol kısımlarında.

Spor Ferace Modelleri

Kapüşon özellikle spor modellerde çok ağırlıklı tercih ediliyor. Kot kumaşların yanı sıra mevsime göre farklı türde kombinleri seçebilirsiniz. Ön kısmı düğmeli veya fermuarlı olanlar ise farklı bir tarz. Ekose desenler, çizgili ve etnik modellerle spor şıklığınızı tamamlama zamanı.

Ferace Modellerinde Kampanyalar

Uygun modeller ve modern tasarımlar. Sezon desenlerinde ve sizlere özel fiyatlarıyla. Kalite her zaman şıklığında. Bütçenize en uygun tasarımları tek bir adreste bulabilirsiniz. Güzel desenler ve oldukça şık modeller. Kendinize uyacak bir model ile her zaman gösterişli olmanız çok kolay.

Ala tesettür ile tesettür giyimin öncü markaları tek bir adreste sizler için toplanıyor. Kaliteli ürünlerin hepsi avantajlı fiyatlarıyla.  http://www.alatesettur.com/ferace-modelleri-ve-fiyatlari günün her saati şık olabilir ve güzelliğinizle zarif şekilde ortaya koyacaksınız. Kaliteli tasarımlar ve sezona özel indirimli fırsatlar. En güzel ferace modelleri ile kıyafetlerinize hareket getirme zamanı. Beğeneceğiniz tüm modeller sizlere özel tek bir adreste ve avantajlı fiyatlarıyla.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x